Įdomios rudens veiklos su vaikais namuose

Laisvalaikis su vaikais rudenį yra nenuspėjamas. Saulėtomis dienomis norisi džiaugtis geltonai nusidažiusia gamta ir leisti į nuotykius lauke. Idėjomis apie rudenines veiklas su vaikais lauke rašėme anksčiau (jas galite rasti čia), bet šiandien keliame opų blogų orų klausimą –  ką veikti su vaikais namuose, kai už lango šalta ir tamsu?

Rudens darbeliai

Ruduo yra derliaus ir gėrybių metas! Išėję pasivaikščioti prisirinkite įvairiausių gamtos turtų – nukritusių spalvotų lapų, gilių, kaštonų, konkorėžių, rudeninių augalų. Parsineškite juos namo, į pagalbą čiupkite plastiliną, klijų, spalvoto popieriaus ar dažų ir leiskite kūrybinei fantazijai lietis laisvai!

Kulinarijos šou

Rudenį gamta mus apdovanoja ne tik spalvotais lapais miškuose, bet ir geru derliumi kiekvieno darže ir sode. Obuoliai, moliūgai, cukinijos – tai tik kelios „Rudenio gėrybės“. Kepkite sausainius ir pyragus iš obuolių, morkų ar moliūgų. Sezono meniu papildykite blynais, troškiniu ar sriuba iš moliūgų, cukinijų ar bulvių. Drąsiai leiskitės į kūrybinį iššūkį savo virtuvėje!

Jaukus filmo ar pasakos vakaras

Jaukiai įsitaisykite patogiausioje sofoje, pasiruoškite spragėsių ir pasiruoškite nuotykiui savo ekrane. „Haris Poteris“, „Adamsų šeimynėlė“ ar „Monstrų viešbutis“ puikiai tiks niūrų rudens vakarą paversti įsimintinu laiku visai šeimai. O pasaka prieš miegą su puodeliu šiltos kakavos ar mėgstamos arbatos rankoje kasdien padės ne tik puikiai pailsėti mažyliui, bet leis nukeliauti į stebuklų šaly jo sapnuose!