Kaip švęsti Valentino dieną su vaikais?

Prieš susilaukiant vaikų, Valentino diena buvo apie jaudinančius pasimatymus, širdį virpinančias staigmenas, romantiką. Tačiau šeimos narių ratą papildžius mažyliui, šios šventės nevalia išsižadėti. Juk Šv. Valentino diena skirta švęsti MEILĘ! Taigi, kodėl nepasinaudojus proga meilės dienos šventę adaptuoti visai šeimai: pasidžiaugti jausmais vienas kitam ir besąlygišku meilės ryšiu katu su vaikais? Geriausias būdas švęsti Valentino dieną kartu su vaikais yra daryti tai, kas kalba meilės kalba jūsų vaikui.

Kurkite Valentino dienos šventiniai pusryčiai 

Romantiškiausią metų dieną pradėkime žaidimais virtuvėje, ruošiant šventinius pusryčius. Puiki idėja gali būti širdelės formelėje kepta kiaušinienė ar visų mėgstami čirviniai blynai su mėgstamiausia braškių aguone, šokoladu ar plakta grietinėle. Sakote gal kiek per saldu? O kada gi daugiau pasilepinti, jeigu ne per šventes. Pusryčius ruoškite visa šeima ir pamatysite, kad džiugins ne tik pirštus verčiantis nusilaižyti rezultatas, bet ir visas šypsenų bei juoko kupinas šventinių Valentino dienos pusryčių gaminimo procesas.

Kurkite Valentino dienos atvirukus vienas kitam kartu!

Visi mėgstame darbelius, netiesa? Piešti, kirpti, klijuoti limpančiais pirštais – tai didžiausias vaikų džiaugsmas, neretai pažadinantis ir tėvelių kūrybinę fantaziją. Įsitraukite į kūrybos procesą visa šeima, pasiimkite spalvoto popieriaus, flomasterių, žirkles, blizgučių ir klijų bei išliekite savo begalinę meilę vienas kitam šventiniame Valentino dienos atviruke. Apsikeiskite savo meno kūriniais, juk taip gera dalintis meile!

Susipažinkime su Šv. Valentino meilės istorija

Valentino diena – tai ne tik raudonos širdelės ant skruostų, šokoladiniai saldainiai ir balionai. Tikroji šios šventės prasmė yra galimybė dalintis laime ir meile kartu. Todėl mėgstantiems ramybę ir pasakas prieš miegą Šventojo Valentino istorija puikus nesavanaudiškos meilės kitam įrodymas. Vaikai prisiglaudę prie mylimų tėvelių mokysis ir supras, koks sudėtingas yra šis pasaulis, ir kokia didelė bei gera gali būti žmogaus širdis.

Jaukus filmų apie meilę vakaras visai šeimai

Mokytis apie meilę kartu su vaikais Šv. Valentino dieną yra puiki idėja, o kam nepatinka animaciniai filmai tikriausiai atrasti būtu sunku. Animacija leidžia vaikams į tikrą draugystę ir begalinę meilę pažvelgti per visiškai kitokią prizmę. Tačiau tai nereiškia, kad vaikai nesupranta ar neišjaučia istorijos kartu su animacinio filmo herojais. Priešingai, kartais mažieji lyg užhipnotizuoti išgyvena visa meilės istoriją kartu juokiasi ir verkia. Meilės filmų idėjomis gali būti: „Wall-E “, „Gražuolė ir pabaisa“, „ Aladinas “, „Pelenė“ ir daugelis kitų. Kokį filmą rinktumėtės jūs?

Akivaizdu, šventės – pats tinkamiausias metas kurti naujas tradicijas šeimoje. Jos ne tik suartina jūsų šeimą, bet padaro jūsų šventes asmeniškesnes bei įsimintiniškesnes. Valentino dienos praleidimas su vaikais yra tik dar viena galimybė pradėti naujas tradicijas, mokant juos apie meilės svarbą, neatlygintiną gerumą bei mažų staigmenų darymo džiaugsmą.