Nostaligški, aktyvūs žaidimai, kuriuos galite žaisti kartu su vaikais

Aktyvus laisvalaikis, nesibaigiantys žaidimai lauke – pagaliau daugiau laiko leidžiame ne namuose, o besidžiaugdami pavasario saule. Visos šeimos pasivaikščiojimai, žaidimai su kamuoliu ar estafetės – na taip, idėjų išties kartais ima trūkti, tiesa? Kad laikas praleistas lauke išties būtų turiningas ir kupinas neišdildomų įspūdžių, mes savo ruožtu pristatome jums keletą nostalgiškų ir aktyvių žaidimų, kuriuos galite žaisti kartu su vaikais. Ar jūs pasiruošę?

Nesenstančios gaudynės

Gaudynės – tikra žaidimų klasika. Juk, iš tiesų, jas žaidė tiek mūsų seneliai, tiek mūsų tėvai, mes, o dabar galime šią ilgalaikę žaidimo estafetę perduoti ir savo nenuoramoms mažyliams. Tereikia nuspręsti, kas pradės žaidimą ir sušukęs: „Tu gaudai!“ leis visai šeimai pašėlti.

Sakot „nėra pamokų“? O gal tada pažaidžiam klases?

Kaip žaisti klases tikriausiai prisimename kiekvienas.. Kiek gyvenamųjų kiemų, namų kvartalų gatvių ar žaidimo aikštelių buvo išpuošti skaičiais pažymėtais kvadratėliais? Šokinėjome jais visi. Dabar su šiuo smagiu žaidimu pagaliau galime supažinti ir savo mažylius, jis ne tik leis kartu smagiai praleisti laiką, bet ir padės susipažinti su skaičiais iki 10. Taigi, klasės – tai ne tik linksmas, bet ir naudingas žaidimas. Dar leidžiate laiką namuose? Griebkite spalvotas kreideles ir leiskitės į netoliese esančią žaidimų aikštelę trumpam pasišokinėjimui.

Ar jūs pasiruošę trumpam sustingti, o vėliau atgyti?

Linksmas žaidimas tinkantis žaisti tiek namuose, tiek lauke – „Sustink ir atgyk“. Šiam žaidimui nereikia didelio pasiruošimo ar pastangų, šiandien užtenka ir išmaniojo telefono. Įsijungiame muziką ir leidžiame pasauliui atgyti, o muzikai sustojus turim sustingti čia ir dabar. Laimi tas, kuris sugeba prisitaikyti sustingti ir atgyti geriausiai.

„Matau kažką…“ – ir daugiau jokio mažylio zirzimo šeimos pasivaikščiojimuose

Prisipažinkime sau, kartais būna pavydu žiūrėti, kaip graži šeima ramiai ir džiaugsmingai vakštinėja parke. Kodėl mūsiškė taip neatrodo? Mažylis zyzia arba klausinėja, kada važiuosime namo, žinoma, pasitaiko ir tokių atvejų, kai visiškai „užsiožiuoja“ dar prieš išvažiuojant. Ką daryti? Mes siūlom įtraukti žaidimą – „Matau kažką…“, pavyzdžiui: „aš matau kažką… mėlyno“, o kiti šeimos nariai turi užduoti klausimus ir pagal gautas užuominas, bandyti atspėti. Daugiau jokių zirzimų, leidžiantis į visos šeimos pasivaikščiojimus.

Pavasariui įgaunant pagreitį, pagaliau galim sugrįžti žaidimams į lauką, ne tik pakvėpuoti grynu oru, bet ir leistis į smagiausius nuotykius kartu su visa šeima. Žinome, kad kartais tenka susidurti su kliūtimis, tokiomis, kaip: zirzimas ar lyg iš giedro dangaus pasirodę ožiukai, o kartais tiesiog pritrūksta idėjų kaip smagiai praleisti laiką. Kad tokių iškilusių bėdų būtų mažiau su jumis pasidalinome keletu savo pamėgtų nostalgiškų žaidimų, kurie tikimės patrauks ir mažųjų dėmesį. O kokius žaidimus renkatės jūs?