Šiurpnakčio darbelių idėjos

Artėjančiam Šiurpianakčiui, kuris yra geriau žinomas Helovino pavadinimu, turime jums paruošę keletą linksmų ir paprastų dekoracijų idėjų, kurios padės ne tik smagiai praleisti laiką su vaikais, bet ir iškrėsti puikią „pokšto arba saldainio“ išdaigą!

Mumija

Viskas yra ne taip baisu, kaip atrodo!

1. Iš juodo popieriaus iškerpame mumijos figūrą.Na, čia kažkas panašaus į žmogaus figūrą, tačiau tai yra mumija, todėl žmogiškų proporcijų galima netaikyti.

2. Į rankas čiumpame lipnią juostelę. Tuomet leidžiame fantazijai lietis laisvai, klijuodami juostelę vertikaliai, horizantaliai ar įstrižai – kaip tik tai patinka! 

3. Užklijuojame judančias akytes ir baigta!

P.S. O jeigu neturite judančių akyčių ir neketinate keliauti į parduotuvę jų pirkti, jas galite pasigaminti namuose. Jums reikės:

  • išlukštentų tablečių lapelio,
  • nemaltų pipirų,
  • balto (arba kitokios spalvos, jei esate itin kūrybingi) popieriaus.

Iš tablečių lapelio iškirpkite apskirtimus, kuriuose saugiai buvo vaistai. Ten įdėkite vieną pipiriuką. O tada ertmę užklijuokite lapeliu, kad pipirai nepabėgtų. Viskas. Turite akį! Klijuokite ją ant mumijos.

Moliūgo imitacija iš popieriaus

Skaptuoti tikrą moliūgą smagu, tačiau yra labai daug nešvarių reikalų. Sukurti moliūgo imitaciją iš popieriaus – kur kas paprasčiau.

1. Suplėšome oranžinį popierių į skutelius.

2. Klijuojame juos ant baltos popierinės lėkštės, nepalikdami nei vieno balto plotelio. Na, arba jau kaip gausis…

3. Iš juodo popieriaus iškerpame moliūgo šypseną ir akis, iš žalio – lapelius ir rudo popieriaus – kotuką. 

4. Visas iškarpas klijuojame ant oranžiniu popieriumui apklijuotos lėkštės.

Ir štai, turime puikų moliūgą – linksma ir paprasta!

Vaiduokliai iš rudens lapų

Kiekvienas rudens pasivaikščiojimas baigiasi namo parsineštais dailiais (ir nelabai) lapais. Tai džiovinam knygose, tai tyliai grąžiname atgal į gamtą… o šįkart juos panaudosim!

1. Paimame savo mėgstamus miške rastus lapus ir nutepame juos baltais dažais. Nuoširdžiai rekomenduojame prieš piešimą pasitiesti ką nors ant stalo ar grindų – kur vyks tapybos seansas.

2. Kai balti dažai apdžiūsta, piešiame juodą burną ir akis. Ir viskas turime šiurpius vaiduoklius!

Lengviau ir būti negali!